Sleva 15 % na víno pro všechny účastníky JIZERUNU!

26.04.2024

I vinaři rádi běhají! A ve Winehouse to není jinak ... kromě skvělé tekuté révy, milují všichni z "winehousové" grupy i běhání a týmové závody jako je JIZERUN. Proto Vám jako spoluparťáci v běhu podél Jizery dávají malou výhodu, ať máte čím zapíjet tvorbu týmové strategie :-)

Využijte slevu 15 % na všechny vína (mimo akčních), sklenice a příslušenství (mimo lednice) s kódem 


JIZERUN15


... a pokud budete extra rychlí, můžete se těšit i na vinné ceny!

Kdo je Winehouse?

Docela neobyčejná online prodejna vína, alkoholu a delikates ... proč neobyčejná? Čtěte příběh ...

Psal se rok 2012 a kromě toho, že se stal Google Chrome nejpoužívanějším prohlížečem na planetě a Dánsko vstoupilo do EU, vznikl Wine Concept s.r.o. Mohou za to dva týpci, Daniel Maštera a Michal Kraus, kteří se rozhodli posunout své podnikání o kousek dál. Věděli, že jim to spolu klape, protože toho času již po Praze provozovali úspěšně několik menších obchodů. Slovo dalo slovo a idea e-shopu byla jasná. Protože jsou oba vyznavači kvality a dobrého pití, zaměřili se na prodej vína. Přesněji řečeno, na prodej skvělého vína.

Winehouse.cz odstratoval v létě a od té doby šlape zvesela na plyn. Winehouse.cz je komplexní vinárna. cílem nebylo udělat jen online obchod, ale kompletní vinárnu. Prostředí, kde si můžete víno a kvalitní alkohol nejen zakoupit, ale dozvíte se zajímavé informace a příběhy, které dodají každému nápoji to pravé kouzlo. Sortiment se velmi brzy rozšířil o různé delikatesy, další kvalitní alkohol, ale i nealko nápoje, příslušenství pro vinaře a domácí vinotéky.

Celý náš tým se řadí mezi bojovníky za zvýšení úrovně českého pití vína! Hlavní zbraně jsou kvalita a dostupné ceny. Cílem je prostřednictvím skvělého zboží zpříjemnit vaše svatby, párty, narozeniny či jiné události. Součástí nabídky jsou vinné degustace, báječné dárkové sety, protože správný dárek vždy potěší.

www.winehouse.cz