O nás

Kdo jsme a proč to děláme?

Jsme tým nadšenců z Jizerek, kteří se rozhodli spojit svou lásku ke sportu s krásami české přírody a týmovým duchem. Vznikla tak jedinečná akce JIZERUN, běžecký štafetový závod, který propojuje Prahu a srdce Jizerských hor. 

Michal Francke

Možná už ho znáte jako pěkně rychlýho triatlonistu nebo organizátora legendárních akcí jako Mácháčský pohodářTriatlon Votvírák. Michal je mozkovou centrálou celého JIZERUNu, el Capitano či ředitel ... prostě má na starosti úplně všechno a všechny :-) Nejlépe se Michalovi dovoláte v odpoledních hodinách.

Pavla Francke

... ne, to není sestřenice nebo ségra. Pavla jako Michalova něžná polovička a parťáčka v podnikání má na starosti všechno kolem marketingu a komunikace. Taky kouká Michalovi přes rameno a trochu mu do toho kecá :-) Společně s Michalem taky založili českou značku holí na běžky a nordic walking HAAKON

Terka Kálalová

Terka jako trenérka kondičního běhu moc dobře ví, o čem mluví! Komunikuje s vámi na sockách, podává nejaktuálnější info ... a taky shání zajímavé partnery a sponzory, kteří z vašeho závodu udělají super zážitek!

Karolína Habová

Kája má na starosti nelehký úkol, abyste trefili z Prahy až do Jizerek :-) Postará se o bezpečnost a značení několika úseků vaší 168km dlouhé trati.  

Martina Bénová

Marťa, stejně jako Kája, šéfuje dalším úsekům trati. Když budete pozorní, někde ji tam určitě zahlédnete! :-)