Registrace

Proklikni se na časomíru Sportchallenge:


# 1 BALÍČEK - RUN AND FUN

Obsahuje: 5x běžecká reflexní vesta (uni size), 5x funkční účastnické triko, 5x čelenka, 5x finisher medaile, rezervace týmového stolu v restauraci Parkhotel Smržovka, 5x polévka a večeře a 10x pivo/limo v cíli, předstartovní káva a drobné občerstvení na startu a v cíli, mapy, startovní čísla, výsledkový servis a online GPS tracker, finisher párty s živou hudbou přímo v cíli (v případě přihlášení 50+ týmů).

Cena startovného: 15 990,- / tým


# 2 BALÍČEK - RUN WITH A LITTLE FUN

Obsahuje: 5x funkční účastnické triko, 5x finisher medaile, 10x pivo/limo v cíli (restaurace Parkhotel Smržovka), předstartovní káva a drobné občerstvení na startu a v cíli, mapy, startovní čísla, výsledkový servis a online GPS tracker, finisher párty živou hudbou přímo v cíli (v případě přihlášení 50+ týmů).

Cena startovného: 10 990,- / tým


# 3 BALÍČEK - NO FUN, JUST RUN

Obsahuje: předstartovní káva a drobné občerstvení na startu a v cíli, mapy, startovní čísla, výsledkový servis a online GPS tracker, finisher párty s živou hudbou přímo v cíli (v případě přihlášení 50+ týmů).

Cena startovného: 6 990,- / tým


Pro všechny dále v ceně: mobilní WC a voda na vybraných checkpointech (bude upřesněno), dárky od partnerů, fotografie, kompletní zajištění akce a všech příslušných povolení. 

Chybí Ti někdo do týmu nebo sháníš tým? Napiš nám!