Nový partner JIZERUNu. Jablonecký Flow Nutrition!

17.06.2024

Ano, pečujeme o vás, jak nejlépe umíme a nechceme pro vás nic průměrného! Budete mít co pít (přírodní syroby Kitl a místní pivovary po trase), budete mít skvělou Finisher párty v podhůří Jizerek ... a od teď o vás bude pečovat i nová, pokroková značka vědecky podložených doplňků stravy!!

Nevíte? Poznáte!

Jste napnutí?

...

V Jablonci nad Nisou vznikl nový revoluční projekt doplňků stravy Flow Nutrition! Produkty Flow jsou vyvíjeny podle nejnovějších vědeckých poznatků, jsou z nejkvalitnějších ingrediencí v tom správném množství, sázejí na přírodní látky a výrobu přímo v České republice.

Pamět, síla, soustředěnost, energie, sport, vytrvalost, spánek, duševní pohoda, dlouhověkost ... nevěříte?! Budete moci vyzkoušet!

Flow Nutrition se totiž stává oficiálním partnerem JIZERUNu! Produkty Flow budete moci získat s 20% slevou a ti nejrychlejší se mohou těšit na pěkně nabušený výherní balíček!


Kdo je Flow Nutrition?

Hello, my jsme Flow! Tvoříme pro vás doplňky stravy tak trochu jinak. Život ve 21. století se vyznačuje hektičností, stresem a nezdravým životním stylem. Lidské tělo i mysl denně podávají neskutečné výkony. Sami jsme hledali kvalitní doplňky stravy, které by pomohly stíhat tempo dnešní doby. Nenašli jsme, a tak jsme si je sami vytvořili. Nechytáme vás na sladké řeči. Neskrýváme průměrnost za marketingovým pozlátkem. Hrajeme na transparentní složení i přístup. Zároveň víme, že tobolkou vše teprve začíná. Ke všem produktům pro vás máme návody plné vychytávek. Tvoříme biohackerskou komunitu podobně smýšlejících lidí. Pojďme se navzájem inspirovat.

Naskoč s námi na vlnu Flow!

Znáte flow? Je to stav, kdy člověk zcela splyne s časem, prostorem i se sebou samým. Všechno jde tak trochu samo. Optimálně. S lehkostí. Ve flow je člověk na vrcholu duševního i fyzického potenciálu. A to je naším cílem. Vytvořit takové doplňky stravy, díky kterým můžete podávat ty nejlepší výkony. Avšak vždy ve zdraví, šetrně k tělu. Tak společně naskočme na vlnu Flow.  

www.flow-nutrition.cz